тел: (067) 363 19 66 (095) 213 69 55
Нерухомість, Болгарія, купити, придбати, продаж
circle

продаж

/


Дата публикации:

01.05.2017

Болгарія

(

)

без комісії

м2 поверх

Опис

Вибір нерухомості в Болгарії величезний: починаючи від невеликих будиночків, багатоповерхових будівель і будинків і до елітних апартаментів, в курортних комплексах. Перш за все, купивши нерухомість в Болгарії - значить, стати жителем Європи. З 2007 року Болгарія - член Євросоюзу, що досить позитивно відбивається на розвитку економіки і загальному рівні життя в країні. Бажаючим придбати нове житло пропонуються кілька варіантів. Не випадково, нерухомість в нашій країні привертає увагу сучасних інвесторів. Вони вважають, що це перспективний варіант, для вкладення коштів з великим потенціалом. Зручне географічне положення, хороші пляжі, тепле море і вартість нерухомості - є одними з важливих факторiв. Адже, порівняно з країнами Західної Європи і найбільшими містами, ціни на нерухомість в Болгарії невисокі.

Особливості будівництва в Болгарії, спрямовані на нерухомість для щасливого життя і стабільності в завтрашньому дні, розташованої на березі моря під яскравим сонцем, в оточенні Балканських гір і в гірськолижних курортах.

Болгарія - невелика країна, яка розвивається за Європейськими стандартами, щорічно удосконалює свій зовнішній вигляд, якість і сервіс обслуговування. Особливо це проявляється в прибережних і гірськолижних курортних районах, які економічно і фінансово захищені від кризових ситуацій, в першу чергу за рахунок численного відвідування туристів.

Замовити зворотній зв'язок
Інформація
Загальна площа м2
Житлова площа м2
Площа кухні м2
Кімнат
Поверх

Контакти

office
phone

(067) 363 19 66
(095) 213 69 55

on_top